KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15967241
nr 1596 7241
Susanne Simonson, Signerad. Olja på pannå, 26x22 cm, yttermått inklusive ram: 41x37 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 februari 2024
kl 20:03:32